Hizmet Birimlerimiz

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hastanemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğinde, genel tanı ve tedavi hizmetleri, riskli ve normal gebeliklerin takibi ve jinekolojik hastalıkların tedavi hizmeti verilmektedir.

İç Hastalıkları

İç Hastalıkları

İç Hastalıkları polikliniğimiz, erişkin hastaların cerrahi dışı sağlık sorunlarının değerlendirildiği tedavi edildiği gerekli görüldüğü takdirde ilgili cerrahi bölümlere yönlendirildiği birimdir.

Radyoloji

Radyoloji

Radyoloji bölümümüz uzman radyoloğun kontrolünde hastalıkların erken ve doğru tanısı tedavinin takibi için çeşitli görüntüleme teknikleri kullanılarak hekimlerimize yardımcı olmaktadır.

KBB Hastalıkları

KBB Hastalıkları

Kliniğimizde Kulak Cerrahisi, Sinüs Cerrahisi, Burun Estetik ve Fonksiyonel Cerrahi, Geniz eti ve Bademcik cerrahileri, Horlama ve Apne cerrahileri yönelik cerrahiler yapılmaktadır.

Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Hastanemizin en modern cihazlarla donatılmış göz hastalıkları polikliniğinde, göz hastalıklarının tanı ve tedavileri yapılmaktae çeşitli cerrahi müdahale hizmeti verilmektedir.

Tamamlayıcı Tıp

Tamamlayıcı Tıp

Hastanemiz Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezimiz olarak Hacamat, Ozon, Hirudoterapi(Sülük) tedavileri ile hizmet vermekteyiz .

Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi ve Reanimasyon

Hastanemizde her hastaya preoperatif muayene yapılarak hastanın tıbbi durumu, önceki cerrahileri, ilaç duyarlılığı ve psikolojik durumu değerlendirilerek anestezi riski belirlenir.

Acil Servis

Medikal Estetik

Hastanemiz bünyesinde bulunan medikal estetik merkezimizde tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Erişkin Yoğun Bakım

Erişkin Yoğun Bakım

Hastanemiz erişkin yoğun bakım servisi, alanında uzman doktor ve yoğun bakım hemşireleri ile tecrübeli sağlık personeliyle 24 saat hizmet vermektedir.

Yeni Doğan Yoğun Bakım

Yeni Doğan Yoğun Bakım

24'üncü gebelik haftasından itibaren erken doğum esnasında ve sonrasında olabilecek ve yoğun bakım gerektiren durumlarda yenidoğan yoğun bakım servisi hizmetinizdedir.

Laboratuvar

Laboratuvar

Hastanemizin biyokimya laboratuarlarında, başvuran hastalara en güvenilir ve en kaliteli sonucu en kısa sürede vermeyi amaçlayan tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Acil Servis

Acil Servis

Hastanemiz acil servisinde alanında uzman acil servis doktorumuz, hemşirelerimiz ve teknik ekibimizle 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Hastanemizin çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniğinde, 0-16 yaş arası sağlam çocuk takibi, aşılama programı ve hastalıklı çocuğun ayaktan veya yatarak izlemi yapılmaktadır.

Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Hastanemizin genel cerrahi polikliniğinde alanında uzman ekibimizle genel cerrahi alanında tanı hizmetinin yanı sıra, sorunların cerrrahi yöntemlerle tedavisi yapılmaktadır.