HospitalTürk | Branşlarımız

Branşlarımız

Saç Ekimi

Saç Ektirmek İçin Yöntemler
Safir Fue Saç Ekim Tekniği
DHI Saç Ekim Tekniği

İncele

Check-Up Paketlerimiz

Uzun yıllar sevdiklerinizle birlikte olmak için şimdi Check-Up!

İncele

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hastanemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğinde, genel tanı ve tedavi hizmetleri, riskli ve normal gebeliklerin takibi ve jinekolojik hastalıkların tedavi hizmeti verilmektedir.

İncele

İç Hastalıkları

İç Hastalıkları polikliniğimiz, erişkin hastaların cerrahi dışı sağlık sorunlarının değerlendirildiği tedavi edildiği gerekli görüldüğü takdirde ilgili cerrahi bölümlere yönlendirildiği birimdir.

İncele

Radyoloji

Radyoloji bölümümüz uzman radyoloğun kontrolünde hastalıkların erken ve doğru tanısı tedavinin takibi için çeşitli görüntüleme teknikleri kullanılarak hekimlerimize yardımcı olmaktadır.

İncele

KBB Hastalıkları

Kliniğimizde, Kulak Cerrahisi, Sinüs Cerrahisi, Burun Estetik ve Fonksiyonel Cerrahisi, Geniz Eti ve Bademcik Cerrahileri, Horlama ve Apne Cerrahilerine yönelik işlemler yapılmaktadır.

İncele

Göz Hastalıkları

Hastanemizin en modern cihazlarla donatılmış göz hastalıkları polikliniğinde, göz hastalıklarının tanı ve tedavileri yapılmakta, çeşitli cerrahi müdahale hizmeti verilmektedir.

İncele

Tamamlayıcı Tıp

Hastanemizin geleneksel ve tamamlayıcı tıp merkezinde Hacamat, Ozon, Hirudoterapi (Sülük) tedavileri ile hizmet vermekteyiz.

İncele

Anestezi ve Reanimasyon

Hastanemizde her hastaya preoperatif muayene yapılarak hastanın tıbbi durumu, önceki cerrahileri, ilaç duyarlılığı ve psikolojik durumu değerlendirilerek anestezi riski belirlenir

İncele

Medikal Estetik

Hastanemiz bünyesinde bulunan medikal estetik merkezimizde tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İncele

Erişkin Yoğun Bakım

Hastanemizin erişkin yoğun bakım servisi, alanında uzman doktor, yoğun bakım hemşireleri ve tecrübeli sağlık personelleri ile 24 saat hizmet vermektedir.

İncele

Yeni Doğan Yoğun Bakım

24’üncü gebelik haftasından itibaren erken doğum esnasında ve sonrasında olabilecek ve yoğun bakım gerektiren durumlarda yenidoğan yoğun bakım servisi hizmetinizdedir.

İncele

Laboratuvar

Hastanemizin biyokimya laboratuarlarında, başvuran hastalara en güvenilir ve en kaliteli sonucu en kısa sürede vermeyi amaçlayan tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İncele

Acil Servis

Hastanemiz acil servisinde alanında uzman acil servis doktorumuz, hemşirelerimiz ve teknik ekibimizle 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

İncele

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Hastanemizin çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniğinde, 0-16 yaş arası sağlam çocuk takibi, aşılama programı ve hastalıklı çocuğun ayaktan veya yatarak izlemi yapılmaktadır.

İncele

Genel Cerrahi

Hastanemizin genel cerrahi polikliniğinde alanında uzman ekibimizle genel cerrahi alanında tanı hizmetinin yanı sıra, sorunların cerrrahi yöntemlerle tedavisi yapılmaktadır.

İncele

Randevu

Bizi arayarak veya aşağıdaki formu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.