Hasta Yorumları | HospitalTürk

Hasta Yorumları

Emine Kırkan

Chech-up programından çok memnun kaldım. Bu programdan beni haberdar eden Birgül Hanım'a çok teşekkür ederim. Sıcak ilgisi için de ayrıca teşekkürler.
5.0
Işıl Duran

Bize gösterilen ilgi ve alakadan, sağlık hizmetinden çok memnun kaldık, kaliteli bir anlayışa sahip olan bir hastane, herkese tavsiye ediyorum.
5.0
Suedanur Osmanoğlu

Bugün detaylı ultrason için Parvin Hanım'a gittim. Bu kadar ilgi ve alaka beklemiyordum açıkcası. Çok ama çok memnun kaldım. Bebişimin her yerine ince detaya kadar, her bir yerini özenle inceledi. Detaylı ultrason için doktor arayanlara şiddetle tavsiye ederim. Buradan da kendilerine çok teşekkür ederim...
5.0
Tuğçe Sümeyra ÖZKAN

Kayıt bütünlüğüne verdikleri önem ve kısa sürede geri dönüş sağladıkları için Hülya Hanım ve asistanına çok teşekkür ederim. Keşke her hastane sadece yapılan işlemi değil, kayıtların da önemli olduğunun sizin kadar farkında olsa. Tekrar teşekkürler👏
5.0
Muhammed Said ARSLAN

Eşimin safra kesesi ameliyatını yapan Dr.İzzettin Bey'e çok teşekkürler. Eşim çok kısa sürede iyileşti. Tüm hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum.
5.0
Aysun Sarıçiçek

Mustafa Salih Canpolat ile 30 Kasım'da burun operasyonu geçirdim. Gerek doktorumun ilgi alakası, gerek çalışanların tavrı gayet iyiydi. Herhangi bir sorun yaşamadım.
5.0
Arzu K

Annemin PCR testini yapan acil servis hemşiresi Yasemin Hanım'a nezaketi ve güler yüzü için çok teşekkür ederiz. Kendisinin nezdinde tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler... İyi ki varsınız.
5.0
Sefa Türk

Hiç aklımda yokken hastane personeliniz Birgül Hanım check-UP programı hakkında aradı, ilgilendi ve detaylı bilgilendirme sağladı. Kendisine ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Hizmet personeli tercihiniz çok iyi ve kaliteli. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.
5.0

İletişime Geçelim

Randevu

Bizi arayarak veya aşağıdaki formu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.