Saç Ekimi

Saç dökülmesi sorunundan kurtulmak ve doğal saçlara sahip olmak için hayatınıza yeni bir başlangıç yapın!

Ağrısız ve Traşsız
Saç Ekimi

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan kapsamlı bir paketimiz var! Tedaviniz için her şeyi düşündük, saç analizinizden gerekli bütün vitamin destekleri ve bakımlarına kadar her ayrıntıyı kapsayan bir paket sunuyoruz.

Saç Ekim Paketi

  • Ücretsiz Saç Analizi

  • Kan Analizi

  • CHOI Kalemi

  • Tedavi Paketi

  • Vitamin Paketi

  • İlk Yıkama

  • 1 Aylık Bakım Seti

  • Saç Ekim Sertifikası

Sizinle aynı gün içince iletişime geçeceğiz!

Modern Tekniklerle Saç Ekimi Uygulamaları

FUE saç ekimi yöntemi, saç dökülmesi veya seyrelme sorunu yaşayan kişiler için en sık tercih edilen saç ekimi yöntemlerinden biridir. Bu yöntemde, saçtan alınan greftler özel medikal bıçak ile kesi uygulanan yere ekilmektedir.

DHİ saç ekimi,  Choi isimli özel bir medikal kalem ile saç ekimi işleminde daha hızlı bir işlem süreci sunar ve daha az invaziv bir yöntemdir. Saç kökleri doğrudan saçlı deriye ekildiği için, daha yüksek bir saç ekimi yoğunluğu elde edilebilir.

Sakal ve bıyık ekimi, erkeklerin yüzlerindeki sakal veya bıyık bölgesindeki seyrelmeleri veya boşlukları gidermek için yapılan bir ve teknik olarak saç ekimi prosedürlerini içeren bir işlemdir. Son yıllarda erkekler arasında giderek popüler hale gelmiştir.

Vi Chiameremo

Per contattare con voi compilate il modulo di appuntamento!

100%

Başarı Oranı

Yüksek başarı oranımız sayesinde, doğal saçlara sahip olmak artık mümkün!

#1

Saç Ekiminde Kalite

Estetik uzmanlarımız ile saçlarda doğal formu ve ömür boyu kalıcı etkiyi yakalayın!

5000+

Bizi Tercih Edenler

Bizi tercih edenler yeniden sağlıklı saçlara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorlar!

“HospitalTurk doktorları, son derece profesyonel ve özenliydi, saç ekimi işleminin her ayrıntısını açıkladılar. İşlem sırasında da, son derece rahattım ve süreç herhangi bir ağrı veya rahatsızlık vermeden geçti. Şimdi saçlarım yeniden doğal bir şekilde büyüyor ve sonuçlar muhteşem! Tüm HospitalTurk ekibine sonsuz teşekkürler!”

Ali Güvenç Yıldırım