Kalite Politikamız

Özel Üsküdar HospitalTürk Hastanesi Kalite Yönetim Sistemi, T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları ve uymakla yükümlü olduğumuz yasal mevzuatlar kapsamında sürekli iyileşme ve gelişmeyi benimseyen bir yaklaşımı esas alarak sağlık hizmeti sunmayı hedefler.

Bu kapsamda Kalite Direktörlüğü olarak amacımız ; hastanemizde verilen sağlık hizmetinin etkin, etkili, verimli, zamanında ve hakkaniyet çerçevesinde sunulmasını sağlarken; hasta ve çalışan güvenliği ile hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır

Hastanemizde Kalite Yönetimi faaliyetleri tüm çalışanlar tarafından sürdürülmektedir. Bu hususta tüm çalışanların Kalite Yönetimi ve kalite iyileştirmeleri konularında bilgi sahibi olmaları için sürekli eğitimler düzenlenerek uygulanır.

Bu anlamda;

Özel Üsküdar Hospitaltürk Hastanesi Kalite Yönetim Sistemi, prosedür ve talimatlara uygun şekilde çalışarak hastane kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, başta üst yönetim olmak üzere, tüm çalışanların sorumluluğundadır.


KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRLÜĞÜ

IŞIL DURAN

RN, MSN, PhD

Verdiğimiz hizmetlerin bilimsel değeri ve kalitesi ile uzmanlık alanlarımızda lider bir kurum olmak, uluslararası alanda üst düzey uygulamaları izleyerek tıp biliminin gelişimine katkıda bulunmak ve vermekte olduğumuz nitelikli sağlık hizmetini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektir.

Misyonumuz, her şeyden önce insan sağlığının iyileştirilmesini taahhüt eden, teknolojik yenilik ve araştırma yoluyla yarının sağlık sistemini şekillendiren, tıbbi etik değerlere bağlı, hizmet verdiğimiz dallarda tercih edilen bir hastane olmaktır.

– Hasta merkezli profesyonel bir sağlık bakım hizmeti sunmaktır.
– Hasta ve çalışan güvenliği önceliğimizdir.
– Hasta ve çalışan memnuniyeti önceliğimizdir.
– Nitelikli ve tam donanımlı hizmet sunumu hedefimizdir.
– Tüm süreçlerimizi etik değerler çerçevesinde gerçekleştiririz.
– Çalışanlarımıza sürekli eğitim ile gelişim olanağı sunarız
– Klinik Kalite İndikatör Sistemi ile ölçülebilen ve değerlendirilebilen bir sağlık bakım hizmeti sürdürmekteyiz.

Kalite Yönetimi Organizasyon Şeması